JEŻELI PODOBA SIĘ WAM FREE FROG TV, POKAŻCIE TEN PROGRAM NA SWOICH STRONACH.

POBIERZ KOD - to funkcja dla wszystkich posiadających swoją stronę internetową o tematyce związanej z podwodnym światem i wszelkimi formami podwodnej aktywności.
Dzięki prostej operacji pobrania z naszego serwisu kodu i wklejenia go na Waszych stronach, uzyskujecie możliwość wyświetlania programu Free Frog TV na stronach, które tworzycie i promujecie.

To narzędzie również zawiera kontrolę podstawowych parametrów obszaru, w którym będzie wyświetlał się kanał Free Frog TV, co umożliwia samodzielne dostosowanie go do Waszych potrzeb.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jeśli chcecie dopasować wielkość wyświetlanego ekranu telewizora do waszej strony, powinniście zmienić trzy wartości w podanym kodzie, to te podkreślone

.... iframe src="http://freefrog.tv/share.php?w=858"
    width="858"   
    height="511"
    frameborder="0"
    scrolling=no
    webkitallowfullscreen
    mozallowfullscreen
    allowfullscreen
> ....


Proszę zwrócić uwagę, że wartość w pierwszym wierszu jest identyczna z wartością z drugiego wiersza i zawsze te wartości muszą być identyczne.
Jeżeli zmieniamy wartość width -szerokość, proporcjonalnie musimy zmienić wartość height -wysokość .

Wzór na wysokość:
w = parametr szerokości przekazany w kodzie
 
obliczam szerokość ramki:
p = w / 42
 
obliczam prawdziwa szerokość filmu (bez ramek) wt = w - (2 * p)
 
obliczam wysokość:
h = wt * 0,5625___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Udostępnianie i wyświetlanie naszego kanału, jest darmowe, zarówno dla stron prywatnych jak i komercyjnych. Jedynie po udostępnieniu prosimy przesłać informacje z adresem strony, na której kod będzie działał.

Jeśli chcielibyście aby w programie pojawiały się materiały promocyjne dotyczące Waszych działań czy produktów, prosimy o kontakt z nami.

W razie pytań czy wątpliwości również prosimy o kontakt.

Dane kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.