Dlaczego powstała Free Frog TV, dla kogo i dlaczego chcemy ją tworzyć ?
Idea Free Frog TV, czyli internetowej telewizji o nurkowaniu i podwodnym świecie, powstała przy Festiwalu Filmów o Nurkowaniu i Podwodnym Świecie
Free Frog Scuba Diving Film Festival w 2013r.
Pomysł urzeczywistniliśmy z zamiarem integracji środowiska twórców podwodnej sztuki filmowej, amatorów i profesjonalistów, aby korzystając z doświadczeń jednych i drugich wyznaczyć pewną jakość  tego co możemy i chcemy tworzyć aby cieszyć naszych przyjaciół płetwonurków i zachęcać do nurkowania innych.

Przede wszystkim zachęcać, zachęcać i jeszcze raz zachęcać w każdej postaci.

Chcemy zwrócić uwagę na szereg możliwości i środków z których można czerpać na korzyść kina kultury akwanautów, a które zwłaszcza w twórczości amatorskiej bywają nieszczęśliwie  często pomijane.
Chcielibyśmy aby Free Frog TV stała się platformą, na której będziemy mogli przy użyciu technik filmowych tworzyć kronikę  polskiej kultury i tradycji nurkowania.
Pragniemy aby Free Frog TV dzięki organizowanym warsztatom filmowym dla podwodnych filmowców, również pomagała tworzyć i rozwijać to środowisko.

Będziemy starać się aby Free Frog TV stało się miejscem, gdzie, nie czekając na łut szczęścia ze strony publicznej lub komercyjnych telewizji, wszyscy twórcy  którzy będą chcieli podzielić się swoja pasja podwodnego filmowania, mogli to  przy zachowaniu znanych standardów, uczynić.

Oczywiście! Wszystkiego nie da się osiągnąć od razu, zwłaszcza że nie stoją za nami wielkie pieniądze wytwórni czy korporacji medialnych. Nasze plany budżetowe leżą gdzieś pomiędzy listą zakupów produktów spożywczych a rachunkami za przedszkole dzieci. Jednak pierwsze kroki zostały wykonane.
Po niespełna dziesięciu miesiącach od narodzin idei  dzisiaj udostępniamy serwis internetowy  Free Free TV, w którym mamy nadzieję już niedługo pojawią się również  Wasze produkcje.

Taką mamy nadzieję
Adam Wasiak


Dodatkowo zachęcamy firmy i osoby indywidualne do korzystania z usług wykonywanych przez nasz zespół,
w ramach których oferujemy realizację:
- reportaży
- relacji z imprez, targów, konferencji, wydarzeń
- filmów promocyjnych i reklamowych
- dokumentacji filmowych, również podwodnych

 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.