W tym miejscu prezentujemy naszych Mecenasów, firmy, instytucje, osoby prywatne, tych wszystkich którzy dostrzegają potrzebę istnienia i znaczenie dla popularyzacji nurkowania takiego medium jak Free Frog TV. Dziękujemy Mecenasom w imieniu wszystkich, którzy dzięki ich wsparciu mogą korzystać z Telewizji o Nurkowaniu i Podwodnym Świecie.

MECENASI FREE FROG TV
 
  Technika Podwodna sp. zoo działa na rynku polskim od 1992 r.
Główny cel działalności firmy to dystrybucja sprzętu nurkowego i specjalnego, który najlepiej odpowiada warunkom nurkowania w Polsce.
Technika Podwodna zajmuje się dystrybucją sprzętu profesjonalnego oraz na potrzeby służb mundurowych, a także sprzętu i wyposażenia hiperbarycznego.
Reprezentujemy :
  • AQUALUNG  La Spirotechnique (Francja ) specjalistyczny i wojskowy sprzęt i wyposażenie nurkowe
  • APEKS (Wielka Brytania) - nurkowe automaty oddechowe, osprzęt nurkowy
  • SUUNTO (Finlandia) - komputery nurkowe, przyrządy pomiarowe
  • HALCYON (USA) - Jackety techniczne, oświetlenie podwodne HID, LED, skutery podwodne dla nurka.
  • URSUIT (Finlandia) - skafandry nurkowe i ratownicze do zastosowań komercyjnych, wojskowych i specjalnych.
 
 


Muzeum Nurkowania w Warszawie ul.Grzybowska 88. Muzeum prowadzone jest społecznie. Wstęp do Muzeum jest bezpłatny. W muzeum organizowane są specjalistyczne wystawy czasowe oraz comiesięczne, środowe spotkania z Historią Nurkowania otwarte dla wszystkich chętnych. Organizujemy także w Muzeum spotkania z interesującym ludźmi z całego świata, których łączy z nami zamiłowanie do nurkowania i historii nurkowania, wielu z nich tę historię tworzyło.
 
 


Całoroczna baza nurkowa z pełnym zapleczem i bankiem gazów.
Turystyka morska oraz poszukiwanie wraków, cały zakres prac podwodnych i hydrotechnicznych, badania związane z fauną i florą oraz szkolenia w zakresie kursów motorowodnych.
 
 
 

SUN & FUN   HOLIDAYS  zaprasza na wakacje trwające cały rok, pełne słońca, zabawy i uśmiechu. To firma , która dba aby Państwa urlop spędzony za ich pośrednictwem należał do jak najbardziej udanych. Jeżeli zdecydowaliście się Państwo na nurkowe wakacje, sprawdźcie bogatą ofertę SUN & FUN HOLIDAYS.
Ta firma wspiera FREE FROG TV.
 
 
 

Dive Top to polsko-egipska firma, zajmująca się organizacją i prowadzeniem nurkowań rekreacyjnych w Safadze i Marsa Alam.  Dive Top specjalizuje się w prezentowaniu piękna raf Morza Czerwonego, podczas dziennych wypraw nurkowych łodzią, jak również podczas kilkudniowych wypraw safari.
 
 
       
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.