NOWA SERIA W FREE FROG TV

2015-07-26

Ruszamy z promocja polskich miejsc nurkowych.

Już niebawem zaprezentujemy pierwszy odcinek z nowej serii przedstawiającej nurkowanie w Polsce " Efekt Wody - Nurkowanie w Polsce".  Pierwsza część serii poświęcona jest różnym miejscom nurkowym na Warmii i Mazurach. Zaczniemy od Jeziora Hańcza o którym opowie nam Irek Słucki z CN-Adriatic.

Program powstał z myślą o propagowaniu nurkowania i promowaniu miejsc, w których pasjonaci nurkowania starają się stworzyć warunki dla turystyki nurkowej, która z powodu nie za długiego sezonu nurkowań rekreacyjnych w naszym kraju, często bywa chimeryczna. Jednak aby docenić pracę twórców nurkowisk i ich wkład w rozwój branży nurkowej, postanowiliśmy przybliżyć Wam ich osiągnięcia, oraz akweny z którymi się związali.
Program powstał dzięki wsparciu Mecenasów, którzy dostrzegli wartość we wzajemnym wspieraniu się na rzecz promocji nurkowania. Ogromnie dziękujemy im za wsparcie, zwłaszcza iż niektóre z nich są organizacjami Non Profit.
Serdecznie dziękujemy: Technice Podwodnej, Muzeum Nurkowania w Warszawie, Stowarzyszeniu Grupa wsparcia Podwodnego OXYGEN, oraz bazom i centrom, które uczestniczyły w projekcie.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.